Stavebný pozemok v obci Šoporňa pre RD

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu RD o výmere min. 600 m2 v uzavretom areály s jedným RD. Areál má výmeru 100 x 40 m.

Pozemok sa nachádza na Nábrežnej ulici č. 704. Veľkosť/rozmery predávaného pozemku a jeho umiestnenie v rámci areálu je vecou dohody. Cena za 1 m2 pozemku je 120 €. Maximálne je na predaj 3200 m2 pozemkov.

Pozemok sa nachádza v tichej ulici, zastavanej iba na jednej strane, cca 15 min chôdze do centra obce (mapa). Na druhej strane cesty v ulici sa nachádza už nefunkčná ochranná hrádza, vytvorená násypom zemín. Všetky inžinierske siete /elektrina, voda, plyn, kanalizácia, optický kábel/ sú na Nábrežnej ulici, z ktorej sú možné dva prístupy k pozemku.

Obec Šoporňa sa nachádza v priemyselne najrozvinutejšej časti Slovenska, v trojúholníku Nitra – Trnava – Bratislava, kde nie je problém so zamestnaním. Obec má 4300 obyvateľov. V obci sa nachádza: slovenská škola /9 tried/, materská škola, lekár pre dospelých, detský lekár, zubár, pošta, 2 x JEDNOTA, 1 x TERNO, agropodnik, reštaurácia, stavebniny, zmrzlináreň, železiarstvo, autoservis a niekoľko krčiem, kaderníctiev, masáží atď….