Kryptomeny pre laikov

24. januára 2018 sme požiadali o firemnú registráciu na novej európskej kryptoburze BitFlyer.  Pre veľký počet žiadostí o registráciu stále čakáme na povolenie obchodovania.

Pripravujeme nákup nasledovných  kryptomien pre klientov/laikov :

Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple.

Tieto kryptomeny vám nakúpime za Eurá.

Nemusíte tomu rozumieť, všetko urobíme za vás.

Vytvoríme vám peňaženku /wallet/ ak ju nemáte a uložíme na ňu vašu nakúpenú kryptomenu :

Papierová peňaženka /Paper Wallet/. Bezpečný spôsob uloženia mimo všetkých digitálnych médií. Nulová možnosť odcudzenia vašich prostriedkov akýmkoľvek digitálnym/hackerským spôsobom. Ak nechcete s menami pravidelne obchodovať – ideálne riešenie pre vstup do sveta kryptomien. Vhodné aj ako darček.

Peňaženka v mobile  Dodáme s novým jednoduchým/lacným mobilom /cca 70 Eur/ s Androidom a aplikáciou peňaženky Jaxx.  Ak si mobil bez SIM karty odložíte  a nebudete ho používať, strata vašej investície nehrozí.  Ak budete chcieť odoslať kryptomenu z peňaženky, alebo skontrolovať jej obsah, stači krátke pripojenie na WIFI.

Hardware peňaženka /HW dodáme – Ledger Nano S, alebo TREZOR Bitcoin Wallet White /. Najbezpečnejší digitálny spôsob uloženia/ochrany vašej investície.  Zabezpečíme aktiváciu peňaženky a uloženie vašej investície do peňaženky spolu s výkladom jej požívania.

Informácie na  crypto@uversms.sk alebo 0905 747 035

Po dohode možnosť zakúpenia aj inej meny.

Nákup meny uskutočníme  pro prevode finančných prostriedkov na náš bankový účet, alebo úhrade platobnou kartou.

Garantujeme spätný odkup za aktuálne trhové ceny

 

Pripravili sme pre vás prehľadné tabuľky s informáciami o obchodovaní všetkých kryptomien za posledných 24 hodín.  V hárku “4€  Eur Investícia” sú údaje, koľko danej kryptomeny môžete nakúpiť pri vklade X Eur :

Krátka URL k tabuľkám na zapamätanie : www.99a.tv/krypto

INVESTOVANIE DO KRYPTOMIEN JE VYSOKO RIZIKOVÉ.  AŽ PO MOŽNOSŤ ÚPLNEJ STRATY VAŠEJ INVESTÍCIE.

Ak chcete toto riziko aspoň  čiastočne znížiť, vyberte si kryptomeny s najvyšším WCR ratingom /udeľuje spoločnosť Weiss Ratings/, ktorý nájdete v našich tabuľkách

 

 

 

Sme tu pre vás od roku 2001